I was shopping at Yokes the other day and was having some friends over so was picking up some crackers, cheese, wine and some other snacks.

It wasn't till I got home and started preparing snack trays that I noticed I paid over $11 for a very small cube of cheese! Yikers!

I guess I'd better start looking at prices huh? So much for always being in a hurry!